Úrok jen 8,5 % - Nenechte si ujít a klikněte!
volejte zdarma
800 555 800

Nebankovní hypotéka

 

Je jenom na vás, na co svou nebankovní hypotéku využijete. Půjčit si můžete na výstavbu vlastního bydlení, k podnikání nebo klidně i na rodinnou dovolenou bez nutnosti dlouhodobého spoření. Půjčujeme od 50 000 Kč do 5 000 000 Kč. S naší americkou hypotékou bez registru se můžete spolehnout na rychlý a hladký průběh vyřízení.

Co je to americká hypotéka?

Jedná se o úvěr, který není podmíněn nákupem nemovitosti. Můžete si za ni koupit cokoliv.

Jaké jsou výhody půjčky u nás?

  • Nechceme žádné poplatky předem.
  • Poskytujeme komplexní poradenství s našimi specialisty.
  • Vaše půjčka bude schválena bez obíhání bank.
  • Upřednostňujeme individuální přístup ke každému klientovi.
  • Nabízíme výhodné RPSN (úroková sazba).

Potřebujete stavět nebo rekonstruovat? Uveďme si modelový příklad nebankovní hypotéky. Pokud si chcete půjčit 400 000 Kč se splatností na 8 let a úrokovou sazbou 8,5 % p. a., platíte měsíčně 5 757 Kč. Jednorázový poplatek při poskytnutí úvěru činí 24 000 Kč, který ale neplatíte předem. Za vedení účtu nechceme ani korunu. Při RPSN 11,73 % je celková částka splacená klientem 576 672 Kč.

Chcete své finanční kapacity navýšit okamžitě a máte o americkou hypotéku zájem? Vyplňte, prosím, náš online formulář, na základě kterého zpracujeme nezávazně váš požadavek a navrhneme ideální řešení.

 

Máte další dotazy? Neváhejte nás kontaktovat na emailové adrese
info@finemoney.cz nebo na telefonním čísle +420 222 323 980.

Obchodní podmínky

Potřebovali jsme zrekonstruovat celý dům (vyměnit okna, střechu, novou fasádu), ale neměli jsme zrovna dostatek financí, abychom mohli rekonstrukci realizovat. Naštěstí nám ve FINEMONEY půjčili a teď už bydlíme v novém.
Jana Ševčíková

Po záplavách jsme potřebovali nutně zrekonstruovat přízemní byt, protože jsme přišli téměř o vše. Ve FINEMONEY nám půjčili, a tak jsme se mohli znovu pustit do práce.
Libor Moravec

Získat půjčku